środa, 27 września 2017

Przekraczanie własnych ograniczeń

Historii ciąg dalszy...Jak już przekroczyłam to okazało się, że na tych wodach to tak dość ciekawie się zrobiło.
Pomyślałam, że warto iść za ciosem i zmierzyć się z kolejnymi ograniczeniami. Tym razem padło na stemple. Niby się zdarzają w moich pracach, ale tak ostrożnie i wstydliwie. Niezbyt wiedziałam, jak je tutaj...tam...wiecie...takie...Skoro ograniczenie to Hej! wypływaj na głębie....

Stempel w roli głównej. Do tego jeszcze kolorowany. Była wersja kolorowania akwarelą, ale jakoś tak...chyba nie trafiłam z kolorami, więc nie ujawniam... Wpadki muszą być, a co! Nie zraziłam się i zaatakowałam córciane kredki. Jak już lalunia nabrała kolorku to sobie wymyśliłam, że jej dam opcję 3D - korona i sukienka mnie przypasowały ;) Postemplowałam dodatkową lalunię, pokolorowałam i wycięłam falbaneczki i koronę :)

Jak iść za ciosem to  tylko wycinane kwiatki i tak też się stało. Papiery z Magicznej Kartki same wpadły w ręce :)

A, że zrobiło się wesoło i letnio to ....tadam...postemplowałam w tle małe kwiatuszki :)

Oto efekty walki ze swoimi ograniczeniami :) Co myślicie?

 A jak nowe horyzonty to karteczka płynie światłowodem do Essowego świata na wyzwanie:

Kartka została wykonana z myślą o urodzinach Sklepiku Gosi. Niech Wam się wiedzie, a każde faux pa przekuwało na sukces. Uśmiechu, dystansu i słońca, życzliwości ludzi i dużych wpływów na konto bankowe:) Korona zobowiązuje ;)7 komentarzy:

 1. Super kolorowo, stempelki urocze, pierwsze koty za płoty, czekamy na jeszcze :) Dziękuję za udział w essowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Idź na całość ;) to pierwsze przyszło mi do głowy ;) super, że wyzwanie spowodowało taką przemianę, i jak widać w bardzo dobrą stronę :) Przyda się teraz trochę letnich klimatów :) Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Essy-Floresy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lalunia pierwsza klasa :) nic tylko przełamywać schematy...bo efekty zaskakują nie tylko nas samych :) dziękuję za udział w essowym wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna lalunia wyszła! Ćwicz dalej, a będzie coraz lepiej.
  Dziękuję za udział w urodzinowym wyzwaniu Sklepiku Gosi - DT Aneta

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że jak tak wypłynęłaś na szerokie wody, to tylko coraz dalej i dalej! Bardzo Ci dziękuję za udział w essowym wyzwaniu :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ się rozhulałaś! Niebanalnie podeszłaś do tematu i efekt z pewnością jest zaskakujący. Nie poprzestawaj na tym, łam kolejne bariery i stereotyoy. Dziękuję za udział w Essowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! Zdecydowanie udane eksperymenty! :)

  OdpowiedzUsuń

Pięknie dziękuję za każde słowo - to ciepłe i to krytyczne, ufając, że każde wypływa z serdeczności :)